Bella Hadid, dünyanın en güzel kadını seçildi

Estetik Cerrah Dr. Julian De Silva’nın altın oran hesaplamalarına göre Bella Hadid, dünyanın en güzel kadını ünvanını kazandı.

Dünyaca ünlü estetik cerrah Dr. Julian De Silva, altın oranı kullanarak yaptığı matematiksel hesaplamalar sonucunda Bella Hadid’i dünyanın en güzel kadını olarak ilan etti.

De Silva, Hadid’in yüz hatlarının altın orana %94.35 oranında uyduğunu ve bu sayede estetik açıdan en kusursuz yüze sahip olduğunu belirtti.

De Silva, yaptığı açıklamada Hadid’in yüzünün tüm unsurlarının altın orana mükemmel bir şekilde uyduğunu ve bu nedenle onu dünyanın en güzel kadını olarak seçtiğini söyledi. Hadid’in gözleri, kaşları, burnu, dudakları, çenesi ve kulakları altın orana en yakın oranlarda olduğu için estetik açıdan kusursuz bir yüze sahip olduğu belirtildi.

İLK ESTETİĞİNİ 14 YAŞINDA OLDU

Bella Hadid, 14 yaşında burun estetiği yaptırdığını ve şimdi pişman olduğunu geçtiğimiz yıl açıklamıştı. Hadid “Gigi’ye göre kendimi hep ‘Çirkin’ buldum” açıklamasında bulunmuştu.

Dünyaca ünlü model Bella Hadid, 14 yaşında burun estetiği yaptırdığını itiraf etmiş “Keşke atalarımın burnunu hiç değiştirmeseydim” diye eklemişti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x